Valerie (náramek) - různé barevné varianty

Valerie (náramek) - různé barevné varianty
Cena: 4 930 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

broušené korálky s vysokým leskem, tzv. sluníčka; luxusní broušené skleněné rivoli s vysokým leskem; mačkané korálky Miniduo; luxusní japonské korálky TOHO; luxusní japonské korálky Miyuki Delica; zapínání náramku, kroužky - vše chirugická ocel 316 L, která je hypoalergenní a stálobarevná

Popis

Elegantní náramek je skvělou volbou pro ty z vás, kdo miluje kouzlo třpytu luxusních broušených rivolek a broušených skleněných krystalů tzv. sluníček. Náramek je šit náročnou technikou šitého šperku. Jednotlivé broušené skleněné rivoli s nádherným neodolatelným leskem jsou postupně obšity mačkanými korálky Matubo Miniduo, luxusními broušenými skleněnými korálky tzv. sluníčky, japonskými korálky Miyuki a japonskými korálky TOHO. Následně jsou jednotlivé díly sešity k sobě. Náramek je zakončen karabinkou a dvojitým protikroužkem z chirurgické oceli 316 L, která je hypoalergenní a stálobarevná. Šířka obšitých rivolek 1,8 cm. Délka náramku včetně zapínání 19 cm. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. K soupravě lze objednat přívěsek Valerie s řetízkem či bez řetízku, náušnice Valerie (puzety či klapky) v kategorii náušnic či prsten Valerie v kategorií doplňků.