Valerie (náušnice klapky) - různé barevné varianty

Valerie (náušnice klapky) - různé barevné varianty
Cena: 1 890 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

Broušené krystaly s vysokým leskem; broušené rivoli s vysokým leskem; mačkané korálky Miniduo; japonské korálky TOHO. Náušnicové uzavíratelné klapky jsou galvanizovány Rhodiem, jsou zdravotně nezávadné a vhodné pro alergiky.

Popis

Elegantní náušnice s broušenými rivolkami, které jsou zasazeny v rhodiovaných hypoalergenních uzavíratelných háčcích, tzv. klapkách. Náušnice jsou mým autorským designem, které jsem postupně obšila mačkanými korálky Matubo, japonskými korálky TOHO a doplnila nádhernými, velmi kvalitními broušenými krystaly s vysokým leskem. Náušnice jsou lehké, efektní a v uchu drží krásně tvar. Dle vašich představ je možné je zhotovit v různých barevných kombinacích (viz ilustrační fota). Jsou vhodné nejen ke slavnostních příležitostem, ale i pro běžné nošení. Pryč jsou dávno doby, kdy se třpytivá sklíčka nosila jen na ples. Náušnice jsou široké 1,8 cm a na výšku mají 2,8 cm. Jsou ušity ultrapevnou profesionální šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. K náušnicím lze objednat náramek Valerie, prsten či přívěsek s řetízkem, případně samostatný. Autorský design.