Růžové opojení (náhrdelník)

Růžové opojení (náhrdelník)
Cena: 1 990 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

broušené ohňové korálky tzv. ohňovky PRECIOSA; mačkané korálky PRECIOSA Candy Rose; český rokajl PRECIOSA, český rokajl PRECIOSA Charlotte; bižuterní komponenty - karabinka,kroužky, řetízek - vše starozlatá galvanizace. Lze vyměnit za chirurgickou ocel 316 L, která je hypoalergenní a stálobarevná.

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Náhrdelník je postupně ušit technikou šitého šperku z broušených ohňových korálků tzv. ohňovek PRECIOSA barvy zlatá mat, mačkaných korálků PRECIOSA Candy Rose barva růžová se zlatým reliéfem, českého rokajlu PRECIOSA barvy zelený Iris a mosaz a českých korálků PRECIOSA Charlotte barvy zlaté. Přívěsek náhrdelníku je zakončen korálkovým očkem a zavěšen pomocí kroužku na bižuterním řetízku, který je zakončen bižuterní karabinkou s protikroužkem, vše v provedení starozlatá galvanizace. Délka řetízku 48 cm, délka přívěsku 5,5 cm (nutno připočíst k samotné délce náhrdelníku). Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že zapínání náramku neobsahuje nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L.