Růžové opojení (náramek)

Růžové opojení  (náramek)
Cena: 1 430 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

broušené ohňové korálky tzv. ohňovky PRECIOSA; mačkané korálky PRECIOSA Candy Rose; český rokajl PRECIOSA, český rokajl PRECIOSA Charlotte; bižuterní komponenty - karabinka, kroužky - vše v provedení starozlaté galvanizace. Komponenty lze vyměnit za chirurgickou ocel 316 L, která je hypoalergenní a stálobarevná.

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Náramek je ušit technikou šitého šperku z broušených ohňových korálků tzv. ohňovek PRECIOSA barvy zlatá mat, mačkaných korálků PRECIOSA Candy Rose barva růžová se zlatým reliéfem, českého rokajlu PRECIOSA barvy zelený Iris a mosaz a českých korálků PRECIOSA Charlotte barvy zlaté. Náramek je zakončen bižuterní krabinkou s protikroužkem, provedení starozlatá galvanizace. Délka náramku 18,5 cm, šířka 1 cm. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. K náramku lze taktéž objednat náušnice z kategorie náušnic či náhrdelník z kategori náhrdelníků.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že zapínání náramku neobsahuje nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L.