Alessia - různé barevné varianty

Alessia - různé barevné varianty
Cena: 1 970 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

broušené ohňové korálky, tzv. ohňovky (olivy), český rokajl PRECIOSA; broušené PRECIOSA M.C.Bead Rondelle tzv. sluníčka; karabinka s dvojitým protikroužkem - vše chirurgická ocel 316 L, která je stálobarevná a hypoalergenní

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Luxusní náramek s překrásnými ohněm leštěnými, broušenými korálky PRECIOSA s nádherným zušlechtěním Celsian plného překrásného lesku. Náramek je ušit časově náročnou technikou z broušených ohňových korálků, tzv. ohňovek (oliv) se zušlechtěním Celsian v kouřovém tónu, broušených PRECIOSA M.C.Bead Rondelle tzv. sluníček barvy světle šedé a českého rokajlu PRECIOSA barvy stříbrné a hematit. Náramek je zakončen karabinkou s dvojitým protikroužkem z chirurgické, stálobarevné a hypoalergenní oceli 316 L. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Délka náramku se zapínáním 20,5 cm, šířka 1,8 cm.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. K náramku lze objednat náhrdelník Yvonne (choker) z kategorie exclusive.