Celina - různé barevné varianty

Celina - různé barevné varianty
Cena: 2 090 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

mačkané korálky PRECIOSA Candy oval; český rokajl PRECIOSA; třířadé zasouvací zapínání - dle barevné varianty - chirurgická stálobarevná hypoalergenní ocel 316 L nebo bižuterní, zde však zvažte výměnu za chirurgickou ocel z důvodu možné alergie na kovy

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Náramek je ušit z mačkaných korálků PRECIOSA Candy oval a českého rokajlu PRECIOSA. NNáramek je zakončen třířadým zasouvacím zapínáním z chirurgické hypoalergenní a stálobarevné oceli 316 L nebo bižuterní karabinkou s galvanizací u jiných barevných variant. U bižuterních komponentů prosím zvažte jejich výměnu v případě alergie na kovy. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Délka náramku se zapínáním 17,5 cm, šířka 2,3 cm.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že bižuterní zapínání neobsahuje nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L. V případě výměny bude cena navýšena o adekvátní částku a předem domluvena prostřednictvím emailu.