Gemma (náušnice) - různé barevné varianty

Gemma (náušnice) - různé barevné varianty
Cena: 1 630 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

broušené rivoli s vysokým leskem; mačkané korálky PRECIOSA Candy oval; český rokajl PRECIOSA; broušené ohňové korálky tzv. ohňovky PRECIOSA; bižuterní mechanické náušnicové háčky s galvanickou úpravou či mechanické náušnicové háčky z chirurgické oceli 316 L, která je hypoalergenní a stálobarevná

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Elegantní náušnice jsem zhotovila časově náročnou technikou šitého šperku. Broušené rivoli s nádherným leskem jsou postupně obšity mačkanými korálky PRECIOSA Candy oval, skleněnými broušenými ohňovými korálky, tzv. ohňovkami a českým rokajlem PRECIOSA. Náušnice jsou připevněny k bižuterním náušnicovým mechanickým háčkům s galvanickou úpravou či k mechanickým náušnicovým háčkům z chirurgické oceli 316, která je hypoalergenní a stálobarevná. Dle vašich představ je možné je zhotovit v různých barevných kombinacích (viz ilustrační fota). Délka náušnic včetně zapínání 5,5 cm, šířka 2,5 cm. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. K náušnicím lze objednat náramek Gemma či náhrdelník. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že bižuterní komponenty neobsahují nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L. V případě výměny bude cena navýšena o adekvátní částku a předem domluvena prostřednictvím emailu.