Nikol (náramek) - různé barevné varianty

Nikol (náramek) - různé barevné varianty
Cena: 1 570 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

mačkané korálky PRECIOSA Candy oval; český rokajl PRECIOSA Ornela; komponenty (karabinka, kroužky) dle barevné varianty - chirurgická stálobarevná hypoalergenní ocel 316 L nebo bižuterní, zde však zvažte výměnu za chirurgickou ocel z důvodu možné alergie na kovy

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Náramek je ušit technikou šitého šperku z mačkaných korálků PRECIOSA Candy oval a českého rokajlu PRECIOSA. Náramek je zakončen karabinkou z chirurgické hypoalergenní a stálobarevné oceli 316 L nebo bižuterní karabinkou s galvanizací u jiných barevných variant. U bižuterních komponentů prosím zvažte jejich výměnu v případě alergie na kovy. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Délka náramku se zapínáním 19,5 cm, šířka v nejširším bodu 1 cm. K náramku je možné objednat náušnice, případně náhrdelník.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že bižuterní zapínání neobsahuje nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L. V případě výměny bude cena navýšena o adekvátní částku a předem domluvena prostřednictvím emailu.