Sierra (délka 8 cm) - různé barevné varianty

Sierra (délka 8 cm) - různé barevné varianty
Cena: 1 670 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

český rokajl PRECIOSA; náušnice - bižuterní mechanické uzavíratelné háčky s galvanických pokovem, ty lze však nahradit chirurgickou ocelí 316 L, která je hypoalergenní a stálobarevná

Popis

Kdo má rád delší náušnice, určitě neodolá tomuto nádhernému tvaru. Přestože jsou náušnice delší, v uchu je téměř necítíte. Jejich tvar krásně vynikne nejen u vlasů kratších, ale i delších, volně rozpuštěných. Tyto elegantní náušnice podtrhnou vaši osobitou krásu. Určitě to bude skvělá volba. Náušnice jsem postupně sešívala z drobných velmi kvalitních rokajlů PRECIOSA. Design těchto kouzelných náušnic jsem zhotovila speciálně pro firmu PRECIOSA Ornela. Náušnice jsou zavěšeny na náušnicových bižuterních mechanických uzavíratelných háčcích s galvanických pokovem, ty lze však nahradit chirurgickou ocelí 316 L, která je hypoalergenní a stálobarevná. Ke zhotovení náušnic byla použita speciální profesní ultrapevná šňůra Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Dle vašich představ je možné objednat v jakékoli barevné kombinaci. Délka náušnic včetně zapínání cca 8 cm, šířka v nejšírším bodu 2,2 cm.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že bižuterní komponenty neobsahují nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L. V případě výměny bude cena navýšena o adekvátní částku a předem domluvena prostřednictvím emailu.