Elisabeth (náušnice) - různé barevné varianty

Elisabeth (náušnice) - různé barevné varianty
Cena: 1 450 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

mačkané korálky Matubo Rulla; broušené korálky tzv. ohňovky PRECIOSA; japonský rokajl TOHO; náušnicové bižuterní zapínání mechanické, uzavíratelné s galvanickou úpravou, případně náušnicové mechanické uzavíratelné z chirurgické oceli 316 L, která je hypoalergenní a stálobarevná

Popis

Náušnice jsou postupně ušity technikou šitého šperku z mačkaných korálků Matubo Rulla, broušených ohňových korálků tzv. ohňovek PRECIOSA a japonského rokajlu TOHO. Náušnice jsou zavěšeny na náušnicových bižuterních mechanických uzavíratelných háčcích s galvanických pokovem, ty lze však nahradit chirurgickou ocelí 316 L, která je hypoalergenní a stálobarevná. Ke zhotovení náušnic byla použita speciální profesní ultrapevná šňůra Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Dle vašich představ je možné objednat v jakékoli barevné kombinaci. Délka náušnic se zapínáním 4,6 cm, šířka 2,7 cm.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. K náušnicím lze objednat rovněž náramek Elsabeth. Přestože e-shop uvádí, že bižuterní komponenty neobsahují nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L. V případě výměny bude cena navýšena o adekvátní částku a předem domluvena prostřednictvím emailu.