Vážka (Iris green)

Vážka (Iris green)
Cena: 3 790 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

speciální kroucený drát French wire; brožový můstek; profesionální vyšívací podklad Lacy´s stiff stuff; semišový podklad Ultrasuede nebo kůže; japonské korálky TOHO; broušené ohňové korálky, tzv. ohňovky; Preciosa® MC Baroque Pear MAXIMA; šatonová rondelka; mačkané korálky; ketlovací nýt- nerezová ocel 304

Popis

Brož je zhotovena formou korálkové výšivky časově velmi náročnou technikou. Samotná výšivka byla zhotovena na profesionálním vyšívacím podkladu Lacy´s stiff stuff s použitím speciálních drátů French wire barvy stříbrné. Na křídlech je dále použit mix japonského rokajlu TOHO barvy Higher Metallic June Bug a Gold Lustered Mediterranean Sea. Okraje křídel zdobí broušené ohňové korálky tzv. ohňovky PRECIOSA. Střed vážky tvoří broušený kámen Preciosa® MC Baroque Pear MAXIMA Crystal, který je obšit japonskými korálky TOHO. Oči vážky jsou zhotoveny z mačkaných skleněných korálků barvy černé, jejichž středem prochází šatonová rondelka s broušenými kamínky. Ocásek vážky je zhotoven z broušených ohněm leštěných korálků tzv. ohňovek PRECIOSA barvy Iris Green. Jakmile je motiv kompletní, obstřihne se. Motiv se obkreslí na velmi příjemný semišový podklad Ultrasuede nebo kůži, který je na spodní straně (může se barevně lišit). Připevní se brožový můstek. V závěru se oba podklady (vyšívací i krycí) sešijí pomocí korálků k sobě. Šito profesními nitěmi S-lon, One-G a ultrapevnou nití Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Délka brože 7 cm, rozpětí křídel v nejdelším bodu cca 7,5 až 8 cm. Váha v rozmezí 10,37 gramů- 11,55 gramů v závislosti na množství použitých perliček.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE. Autorský design. Brož nelze zhotovit zcela totožně, mohou zde být menší odchylky. Šatonové rondelky jsou doplněny dle aktuálního dostupného materiálu na trhu.