Hmyzáčci - náušnice - návod PDF

Hmyzáčci - náušnice - návod PDF
Cena: 250 Kč
Dostupnost: skladem

Materiál

Mačkané korálky PRECIOSA Candy oval, mačkané korálky PRECIOSA Engraved Pip, český rokajl PRECIOSA, český rokajl PRECIOSA CHarlotte, kroužky, náušnicové zapínání. Český rokajl PRECIOSA lze nahradit i japonským rokajlem TOHO - materiál NENÍ součástí návodu. .

Popis

Autorský fotonávod má 7 stran, obsahuje kvalitní, detailní podrobné barevné fotografie, včetně podrobného popisu postupových kroků a rad, základní seznam použitého materiálu a délku, příp. šířku zhotoveného výrobku. Základní detailní postupové kroky jsou zpracovány z českého rokajlu PRECIOSA. Nicméně v návodu jsou doplněny i informace týkající se zpracování s japonskými korálky TOHO. Návod je zhotoven ve formátu PDF a je zaslán na vámi sdělený email zpravidla obratem po připsání částky na účet (v případě totožné banky). Návod prodávám prozatím pouze v rámci ČR. Je určen nejen pro šikovné začátečnice, mírně pokročilé, ale také pro pokročilé. Velikost souboru 2,98 MB.

Poznámka

Návod je určen pouze pro soukromé použití, bez písemného souhlasu autora je zakázáno návod: prodávat, bezplatně šířit, používat pro výuku na kurzech – bez ohledu na to, zda je návod placený či nikoli, publikovat v knihách či časopisech. Respektujte prosím tyto podmínky: uveďte jméno a příjmení autora; stanovte si za svou práci adekvátní cenu odpovídající materiálu a času, který jste výrobě věnovali. Prodejem pod cenou škodíte nejen sobě, ale i ostatním kreativním lidem. Děkuji za pochopení¦