Baňka s ARROW a DiamonDuo (průměr 6 cm) - návod PDF

Baňka s ARROW a DiamonDuo (průměr 6 cm) - návod PDF
Cena: 250 Kč
Dostupnost: skladem

Materiál

mačkané korálky ARROW, DiamonDuo, broušené ohněm leštěné korálky, tzv. ohňovky, broušené olivy, český rokajl PRECIOSA, baňka průměr 6 cm

Popis

Autorský fotonávod obsahuje kvalitní, detailní barevné fotografie, včetně podrobného popisu postupových kroků a základní seznam použitého materiálu. Návod je zhotoven ve formátu PDF a je zaslán na vámi sdělený email zpravidla obratem po připsání částky na účet (v případě totožné banky). Návod prodávám pouze v rámci ČR. Je určen nejen pro mírně pokročilé, ale také pro pokročilé, nicméně zvládnou jej i velmi šikovné začátečnice. Velikost souboru 2,26 MB.

Poznámka

Návod je určen pouze pro soukromé použití, bez písemného souhlasu autora je zakázáno návod: prodávat, bezplatně šířit, používat pro výuku na kurzech – bez ohledu na to, zda je návod placený či nikoli, publikovat v knihách či časopisech. Respektujte prosím tyto podmínky: uveďte jméno a příjmení autora; stanovte si za svou práci adekvátní cenu odpovídající materiálu a času, který jste výrobě věnovali. Prodejem pod cenou škodíte nejen sobě, ale i ostatním kreativním lidem. Děkuji za pochopení.