Gisela - různé barevné varianty

Gisela - různé barevné varianty
Cena: 2 730 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

broušené ohněm leštěné korálky tzv. ohňovky PRECIOSA; český rokajl PRECIOSA Ornela; komponenty (karabinka, kroužky) dle barevné varianty - chirurgická stálobarevná hypoalergenní ocel 316 L nebo bižuterní, zde však zvažte výměnu za chirurgickou ocel z důvodu možné alergie na kovy

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Elegantní náramek s nádechem luxusu je postupně oboustranně ušit technikou šitého šperku z českého rokajlu PRECIOSA a broušených ohněm leštěných korálků tzv. ohňovek PRECIOSA s půlpokovem. Náramek je zakončen karabinkou z chirurgické hypoalergenní a stálobarevné oceli 316 L nebo bižuterní karabinkou s galvanizací u jiných barevných variant. U bižuterních komponentů prosím zvažte jejich výměnu v případě alergie na kovy. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Délka náramku se zapínáním cca 18 cm, šířka 1,2 cm.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že bižuterní zapínání neobsahuje nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L. V případě výměny bude cena navýšena o adekvátní částku a předem domluvena prostřednictvím emailu.