Alice - různé barevné varianty

Alice - různé barevné varianty
Cena: 1 570 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

mačkané korálky PRECIOSA Candy; český rokajl PRECIOSA; náušnicové uzavíratelné mechanické háčky dle barevné varianty - chirurgická stálobarevná hypoalergenní ocel 316 L nebo bižuterní, zde však zvažte výměnu za chirurgickou ocel z důvodu možné alergie na kovy; bižuterní kroužky - v provedení platinová galvanizace

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Náušnice jsou ušity technikou cihlového stehu z bižuterních kroužků v provedení platinová galvanizace. Kroužky jsou postupně obšity českým rokajlem PRECIOSA White lining. Středy kroužků jsou vyplněny mačkanými korálky PRECIOSA Candy. Náušnice jsou zavěšeny na mechanických uzavíratelných háčcích z chirurgické hypoalergenní a stálobarevné oceli 316 L nebo bižuterní náušnicové háčky s galvanizací u jiných barevných variant. U bižuterních komponentů prosím zvažte jejich výměnu v případě alergie na kovy. Délka náušnic 4,5 - 5 cm dle náušnicových háčků, šířka v nejširším bodu 3 cm. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že bižuterní komponenty neobsahují nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy zvážit koupi. Výměna komponentů (obvodových kroužků) není možná.