Cristal - náhrdelník

Cristal - náhrdelník
Cena: 8 370 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

broušené ohněm leštěné korálky tzv. ohňovky PRECIOSA; český rokajl PRECIOSA; český rokajl PRECIOSA Charlotte; bižuterní karabinka s dvojitým protikroužkem, řetízek, prodlužující řetízek - vše v provedení antracitová galvanizace

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Tenton luxusní a velmi elegantní náhrdelník je ušit časově náročnou technikou šitého šperku postupným sešíváním z broušených ohněm leštěných korálků, tzv. ohňovek PRECIOSA barvy hematit v kombinaci s českým rokajlem PRECIOSA White lining a českým rokajlem PRECIOSA Charlotte barvy stříbrné. Jedotlivé samostatně ušité díly jsou mezi sebou propojeny pomocí ohňových korálků tzv. ohňovek a rokajlu. Ušitá část je na obou stranách propojena pomocí kroužků s bižuterními řetízky v provedení antracitová galvanizace. Náhrdelník je zakončen bižuterní karabinkou s dvojitým protikroužkem v provedení antracitová galvanizace. Délka náhrdelníku včetně zapínání 45 cm, délka prodlužujícího řetízku 8 cm. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. K náhrdelníku lze objedant náušnice Cristal z kategorie náušnic, případně se lze domluvit na zhotovení podlouhlých náušnic zobrazených na fotografii. Přestože e-shop uvádí, že zapínání neobsahuje nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L.