Heather (klapky) , Hayley (puzety) - náušnice - návod PDF

Heather (klapky) , Hayley (puzety) - náušnice - návod PDF
Cena: 200 Kč
Dostupnost: skladem

Materiál

náušnice s kotlíkem na rivoli, puzety s kotlíkem na rivoli, japonský rokajl dvou barev, Swarovski broušené rivoli (komponent), který se vkládá do šité mističky

Popis

Autorský fotonávod obsahuje kvalitní, detailní barevné fotografie, včetně podrobného popisu postupových kroků, základní seznam použitého materiálu a délku, příp. šířku zhotoveného výrobku. Návod je zhotoven ve formátu PDF a je zaslán na vámi sdělený email zpravidla obratem po připsání částky na účet (v případě totožné banky). Návod prodávám pouze v rámci ČR. Je určen nejen pro mírně pokročilé, pro pokročilé, ale také pro velmi šikovné začátečnice. V návodu jsou přidány hypertextové odkazy, které vás navedou přímo do e-shopu Bijoux Components a zároveň drobné rady, které vám usnadní práci. Velikost souboru 1,85 MB.

Poznámka

Návod je určen pouze pro soukromé použití, bez písemného souhlasu autora je zakázáno návod: prodávat, bezplatně šířit, používat pro výuku na kurzech – bez ohledu na to, zda je návod placený či nikoli, publikovat v knihách či časopisech. Respektujte prosím tyto podmínky: uveďte jméno a příjmení autora; stanovte si za svou práci adekvátní cenu odpovídající materiálu a času, který jste výrobě věnovali. Prodejem pod cenou škodíte nejen sobě, ale i ostatním kreativním lidem. Děkuji za pochopení.