Kytička lesních jahod

Kytička lesních jahod
Cena: 3 050 Kč
Dostupnost: nedostupné

Materiál

mačkané korálky jahody; mačkané korálky pohanka; mačkané korálky kuličky; brožový můstek; profesionální vyšívací podklad Lacy´s stiff stuff; semišový podklad Ultrasuede; český rokajl PRECIOSA

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Brož je zhotovena formou výšivky časově náročnou technikou. Samotná výšivka byla zhotovena na profesionálním vyšívacím podkladu Lacy´s stiff stuff. Lístky a kvítky jahod jsou ušity z českého rokajlu PRECIOSA a následně našity na vyšívací podklad spolu s mačkanými korálky ve tvaru jahod dvou barev a mačkaných korálků pohanka barvy bílé, která představuje poupata kvítků jahod. Korálková výšivka je doplněna českým rokajlem PRECIOSA barvy zelené. Jakmile je vyšívací podklad hotov, přidává se na pravou kůži a připevní se brožový můstek. V závěru se oba podklady (vyšívací i krycí) sešijí pomocí korálků k sobě. Šito profesními nitěmi S-lon a ultrapevnou nití Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Délka brože 6,2 cm, šířka v nejširším bodu 5 cm, v nejužším bodu 2 cm.

Poznámka

NEDOSTUPNÉ - limitovaná edice komponentů. ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE. Autorský design. Brož nelze zhotovit zcela totožně, mohou zde být menší odchylky.