Abbie - náušnice (korálková výšivka) - návod PDF

Abbie - náušnice (korálková výšivka) - návod PDF
Cena: 250 Kč
Dostupnost: skladem

Materiál

ploškovaný korálek s motivem kormidla, japonský rokajl TOHO, náušnicové háčky, kroužky, filc, semišový podklad (případně kůže či koženka), lepidlo

Popis

Autorský fotonávod obsahuje kvalitní, detailní barevné fotografie, včetně podrobného popisu postupových kroků, základní seznam použitého materiálu a délku, příp. šířku zhotoveného výrobku. Návod je zhotoven ve formátu PDF a je zaslán na vámi sdělený email zpravidla obratem po připsání částky na účet (v případě totožné banky). Návod prodávám pouze v rámci ČR. Je určen nejen pro mírně pokročilé, pro pokročilé, ale také pro velmi šikovné začátečnice, které chtějí proniknout do tajů korálkové výšivky. Návod je velmi detailně popsán krok po kroku. Zároveň jsou zde přidány drobné rady, které vám usnadní práci a hypertextové odkazy, které vás navedou přímo do e-shopu, což vám usnadní vyhledávání. Velikost souboru 2,43 MB.

Poznámka

Návod je určen pouze pro soukromé použití, bez písemného souhlasu autora je zakázáno návod: prodávat, bezplatně šířit, používat pro výuku na kurzech – bez ohledu na to, zda je návod placený či nikoli, publikovat v knihách či časopisech. Respektujte prosím tyto podmínky: uveďte jméno a příjmení autora; stanovte si za svou práci adekvátní cenu odpovídající materiálu a času, který jste výrobě věnovali. Prodejem pod cenou škodíte nejen sobě, ale i ostatním kreativním lidem. Děkuji za pochopení.