Růže pro mámu

Růže pro mámu
Cena: 4 650 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

speciální kroucený drát French wire; brožový můstek; profesionální vyšívací podklad Lacy´s stiff stuff; semišový podklad Ultrasuede; český rokajl PRECIOSA; broušené ohněm leštěné korálky, tzv. ohňovky PRECIOSA; ketlovací nýt s kuličkou nerezová ocel 304

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Růži ve formě brože jsem zhotovila formou korálkové výšivky, časově velmi náročnou technikou. Samotnou výšivku jsem zpracovala na profesionálním vyšívacím podkladu. Základní obrys motivu růže jsem nejprve obšila speciálními dráty French wire barvy stříbrné a zelené, kterým se také říká francouzské dráty. Následně jsem celý motiv vyplnila postupným všíváním českého rokajlu PRECIOSA PermaLux v různých odstínech. Stonek růže je zhotoven z broušených ohněm leštěných korálků tzv. ohňovek PRECIOSA barvy zelené na ketlovacím nýtu. Jakmile mám celý motiv kompletní, obstřihnu jej. Motiv obkreslím na velmi příjemný semišový podklad Ultrasuede nebo kůži, který je na spodní straně brože. Připevním brožový můstek. V závěru oba podklady (vyšívací i krycí) sešiji pomocí drobných rokajlů k sobě. Šito profesními nitěmi S-lon, One-G a ultrapevnou nití Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Šířka brože cca 5,2 cm, se stonkem cca 8,5 cm.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE. Autorský design. Brož nelze zhotovit zcela totožně, mohou zde být menší odchylky. Brož lze zhotovit v jiné barevné variaci.